Meny
Sök

Personal

Verksamhetschef

Geir Tangen
Leg läkare, spec allmänmedicin, spec barn- och ungdsomsmedicin

Leg läkare

Daniel Fritzson
Leg läkare, spec allmänmedicin

Geir Tangen
Leg läkare, spec allmänmedicin, spec barn- och ungdomsmedicin

Gunilla Lannerbro-Geijer
Leg läkare, spec allmänmedicin

Jens Larsson
Leg läkare, spec allmänmedicin

Linus Nilsson
Leg läkare, spec allmänmedicin

Zvart Hakopian
Spec allmänmedicin, vikarierande

ST-läkare

Eli Kaufman
ST-läkare

Fredrik Andersson
ST-läkare

Louise Hopstadius
ST-läkare

Tara Yasin
ST-läkare

Distriktssköterska

Birgitta Mars
Distriktssköterska

Camilla Friberg
Distriktssköterska, astma/KOL-sköterska

Caroline Carlsson
Distriktssköterska, diabetessköterska

Inger Bertilsson
Distriktssköterska/BVC Humlan

Jan Höier
Distriktssköterska, astma/KOL-sköterska

Liselott Nilsson
Distriktssköterska, diabetessköterska

Lotta Palmkvist
Distriktssköterska

Monika Ekström
Distriktssköterska/avdelningschef Söndrum

Sara Elghag
Distriktssköterska, tjänstledig

Sjuksköterska

Alexandra Larsson
Sjuksköterska

Annacarin Larsson
Sjuksköterska

Christina Backe
Sjuksköterska

Elisabeth Mollberg
Sjuksköterska

Emma Möllgård
Sjuksköterska

Evelina Helgesson
Sjuksköterska

Jennie Karlsson
Undersköterska

Jenny Högardh
Sjuksköterska, tjänstledig

Klara Eriksson
Sjuksköt/rehabsamordnare

Laila Persson
Sjuksköterska

Theres Svensson
Sjuksköterska

Therese Laos
Sjuksköterska/avdelningschef Fyllinge

Åsa Andersson
Sjuksköterska/avdelningschef Frösakull

Medicinsk sekreterare

Ann-Margret Svensson
Medicinsk sekreterare

Anna Bengtsson
Medicinsk sekreterare

Anne-Li Wetterqvist
Medicinsk sekreterare

Cornelia Kandell
Medicinsk sekreterare

Elin Lundgren
Medicinsk sekreterare

Eva Karlander
Medicinsk sekreterare

Helene Falk
Medicinsk sekreterare

Mimmi Blom
Medicinsk sekreterare

Pia Carlsson
Medicinsk sekreterare

Rehabsamordnare

Klara Eriksson
Rehabsamordnare/sjuksköterska

Arbetsterapeut

Elisabeth Höier
Arbetsterapeut

Gitte Krantz
Arbetsterapeut

Sjukgymnast/fysioterapeut

Annica Fritz
Fysioterapeut Söndrum

Enikö Bekassy Fritzson
Fysioterapeut Söndrum

Erik Peters
Fysioterapeut Fyllinge

Hans Lovelinder
Fysioterapeut Fyllinge

Magnus Pärsén
Fysioterapeut Söndrum

Malin Johansson
Fysioterapeut Söndrum

Sofie Eriksson
Fysioterapeut Söndrum

Barnsjuksköterska

Anna Berg
Barnsjuksköterska, Fyllinge

Anna Englund
Barnsjuksköterska, Söndrum

Bettina Isaksson
Barnsjuksköterska, Söndrum

Karin Andreasson
Barnsjuksköterska, Söndrum

Lina Pålsson
Barnsjuksköterska, Fyllinge

Kurator

Elin Johansson
Psykolog

Esther Sanders
Psykolog

Tamila Fransson
Psykolog

Ekonomiassistent

Catarina Marbäcken-Myllymäki
Ekonomi

Biomedicinsk analytiker

Annica Bergqvist
Biomedicinsk analytiker